| Minimum/Maximu | Werkende Temperatuur: -25°C +85°C |
|---|---|
| IP Classificatie | 60V |
| Beëindigingsmethode | PCB |
| Huidige Classificatie | 3A |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Toepassing | Automobiel, Industrieel |
|---|---|
| Materiaal | pvc of tpu |
| Schakelaartype | M12 aan klep |
| Spelden | 3 4 5 6 8 12pin |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |
| Type | 2PE; 3PE |
|---|---|
| GROOTTE | Omdat c-grootte |
| Reeks | Basis; stop; gevormde kabel |
| Werkende Temperatuur | -30°C~120°C |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | SCHROEF |
| Contacten | 5pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| spelden | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Code | A / B Code |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Geschatte Stroom | 4A voor 4/5pin, 2A voor 8pin, 1.5A voor 12pin |
| Norm | RG121100 |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP65 |
|---|---|
| Speld | 2pin; 3pin |
| Code | Omdat c-code |
| Type | Basis; stop; gevormde kabel |
| Geschatte stroom | 10A |
| Contacten | 6 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |