| Type | Metaal; Plastiek |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Materiaal van huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU |
| Manier | 3 4 5 8 12 17 manieren |
| Geslacht | Wijfje of Mannetje |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Speld | speld 5 8 |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Koppel | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Werkende Temperatuur | -40°C~85°C |
| speld | speld 9 15 |
|---|---|
| Code | D-SUB9 D-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Type | het paneel zet/gevormd type/assemblagetype op |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | soldeersel/schroef |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Douane | Aanvaardbaar |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
| kern | kern 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Koppel | EEN CODE VAN B D X |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Kabelspecificatie (mm) | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 spelden |
| Brandbaarheidsclassificatie | UL94-V0 |
| Kopernaalden | Kopershell |