| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm |
| Kabelmateriaal | Pvc of PUR |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Geschatte stroom | 1A/2A/4A |
| Geschatte Stroom | 2A voor 8 speld, 4A voor speld 4 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 speld, 250V voor speld 4 |
| Posities | 3 4 5 6 8 12 17 posities |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geslacht | Wijfje; Mannetje |
| Type | DIN, DIN43650 |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Product Name | Transparante magneetventiel DIN 43650 connector |
| Formulier | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Pool | pool 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| Huidig | 4A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |