| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Connectortype | Solderen |
| Nominale stroom | 1.5A-4A |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Aantal kernen | 3/4/5/6/8 pin |
| Type | Gevormd |
|---|---|
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| kern | 8P8C |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12p/2A voor 8p/4A voor 3 4 5 17p |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12p/60V voor 5p/250V voor 3 4 17p |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Codering | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Soldeer/Pcb/Met draad |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal |
| Geslacht | Male&Female |
| Application | Network / Audio & Video / Automotive |
| Type | ADAPTER |
| Kabelspecificatie | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 spelden |
| Geschatte Stroom | 1.5A |
| Brandbaarheidsclassificatie | UL94-V0 |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Schakelaartype | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Polen | 4p |
| verbind type | m12 aan D-Sub |