| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | het paneel zet schakelaar op |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Contactaantallen | 5pins |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| schakelaarnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | gevormde schakelaar |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Contacten | 5p |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte Stroom | 4A/2A/1.5A |
| kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| Contacten | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Codage | Rangschik omdat C |
| Graad van bescherming | IP67 |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Geslacht | vrouwelijke schakelaar |
| Contacten | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Codage | grootte C |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Speldaantal | 3pins en 4pins |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | Assemblageschakelaar |
| IP Classificatie | IP67 |
| Polen | 4pins |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Contacten | 8pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |