| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Temperatuurwaaier | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Materiaal | PA66 nylon UL94V-0 |
| classificatie | 110V / 5A |
| Product Category | M16 Circular Connector |
|---|---|
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 |
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Sensor of |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
| Contactmanier | schroef |
| Contacten | 2/3/4/5/6/8/12/17pins |
|---|---|
| Codetype | A/B/C/D |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Type | Adapter, gevormde/paneelmontage/assemblage/gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | M12 naar RJ45 waterdichte connector |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C~105°C |
| Koppelen | Koppeling met schroefdraad |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Shell-materiaal | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500 keer |
| Materiaal invoegen | PA66+%30GF |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaargeslacht | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | het paneel zet schakelaar op |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Contactaantallen | 5pins |