| Schakelaar | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
|---|---|
| Type | DIN |
| Beëindiging | Het solderen |
| Modelnummer | vrouwelijke solenoïdeklep |
| Toepassing | Automobiel |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| voeding | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Huidige Classificatie | max. 2.5A |
| IP classificaties | IP67 waterbewijs |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Levertijd | 14 |
| Plaats van herkomst | CHIAN |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Type | Adapter |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Levertijd | 14 |
| AANTAL CONTACTEN | 3 / Speld 4/5/6/7/8/12/14/24 |
|---|---|
| Kabeltype | M16 assemblageschakelaar |
| Geschatte Stroom | 3A / 5A/7A/10A |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |
| Certificaat | CE ROHS ISO |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Sensor/Automotief |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Kleur | Zwart, metalen |
| Product Name | M12 kopverbinding |
| Type | Cat 5e |
|---|---|
| Aantal dirigenten | 4 |
| Product Name | M12 naar RJ45 connector kabel |
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
| Contactpersonen | 3,4,5,8,12 pinnen zijn beschikbaar |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Industriële camera, Ethernet-werk |
| Geslacht | Male&Female |
| Kleur | groene zwarte, |
| Product Name | M12 naar RJ45 connector kabel |
| Het beperken van temperatu | ‚- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Het verzegelen | NBR |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Materiaal | gegoten aluminium |