| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Verbindingstype | m12 aan D-Sub |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Type | Metaal; Plastiek |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Product | USB 2,0 |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4pins |
| Geschatte Stroom | 1.5A |
| Geslacht | Wijfje |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Geschatte stroom | 2A voor A X code 8 speld, 4A voor code 4 van D speld |
| Nominale spanning | 30V voor A X code 8 speld, 250V voor code 4 van D speld |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Waterdichte kwaliteit | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Verbindingswijze | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Geslacht | Man vrouw |
| Norm | Cat6a; Cat5e |
|---|---|
| Kern | 4pin; 8pin |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Graad van Bescherming | IP67; IP68 |
| Beschermd | JA |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9Pins |
| Verbindingstype | m12 aan D-Sub |
| Modeltype | M5 vormende schakelaar |
|---|---|
| Polen | 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Geslacht | Male-Female |
|---|---|
| Beveiliging | Niet-beschermd |
| Type | Middelgroot Voltage, DIN |
| Beschermd | Beschikbaar |
| Certificaat | IP67 |