| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| ModelNumber | M16 schakelaars |
| Type | M16 mannelijke schakelaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Geslacht | Wijfje |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
|---|---|
| Standard | IEC 61076-2-101 |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Application | Audio & Video |
| Protection level | IP67/IP68 Waterproof |
| spelden | 8pin |
|---|---|
| aantal contacten | 2 - speld 24 |
| Geschatte Stroom | 3 - 10 A |
| Kabellengte | Gebaseerd op het verzoek van de klant |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Operating Temperature | -20℃~80 ℃ |
|---|---|
| Connector Series | M16 |
| Coding | A |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Gender | Female/Male |
|---|---|
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Protection level | IP67/IP68 Waterproof |
| Standard | IEC 61076-2-101 |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Contactspeld | speld 8 |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M16 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | m5 het vormen, M5-Schakelaar |
| Type | het vormen |
| spelden | 4p, 5P, 3P |
| IP graad | IP68 |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Omgevingstemperatuur | 20 - 40℃~+80℃ |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |