| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 2P |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 2P |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Aantal spelden | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning (V) | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Type | DIN |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Waterdicht tarief | IP67 |
| Materiaal | PA66+GF |
| Speld | 2p, 3p, 4p, 5p, 6p, 7p, 8p, 12p, 14p |
| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 2,3,4,5,6,8,12 spelden |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Toepassing | Audio & Video |
|---|---|
| Spelden | 4p, 8P |
| IP Classificatie | IP67 |
| Huidige Classificatie | 1.0A |
| Certificaat | Ce, ROHs, ISO9001 |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS, maximum temperatuur 260℃ |
| Het koppelen Cyclus | 500 |
| Certificaat | CE ROHS ISO9001 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | geleide waterdichte schakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Materiaal | Pvc |
| Schakelaartype | Adapter |
| Pinnen | 3P |
|---|---|
| Type | Adapter |
| Aantal kernen | kern drie |
| Sollicitatie | Stroom |
| Geslacht | Vrouwelijk |