| Kabelspecificatie | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 of 9 |
| Geschat Huidig (a) | 1.5A |
| Brandbaarheidsclassificatie | UL94-V0 |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Type | Gevormde kabel |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Kabellengte | 20cm; 30cm; douane |
| Kabelmaterialen | Poort5e/gate 6e/Custom verzoek |
|---|---|
| Speld | speld 4 8 |
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Geschatte Stroom | 2A voor A X code 8 speld, 4A voor code 4 van D speld |
| Nominale spanning | 30V voor A X code 8 speld, 250V voor code 4 van D speld |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Posities | 3 4 5 6 8 12 17 posities |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Graad van Bescherming | IP67; IP68 |
|---|---|
| Beschermd | JA |
| Kern | 4P4C; 8P8C |
| Norm | Cat6a; Cat5e |
| Type | Elleboog; Rechtstreeks |
| Geslacht | Vrouwelijk |
|---|---|
| Code | A/B/D codering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 3/4 pin: 4a, 5pin: 3a, 6pin: 2a, 8pin: 1.5a |
| Oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 7/8 assemblage |
| Toepassing | Audio & Video |
| Nominale spanning | 300V |
| IP Graad | ip67 |
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Type | Voorslot; Achterslot |
| Positie | 3 / positie 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |