| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Kern | 8P8C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP68; IP67 |
| Norm | Cat5e; Cat6a |
| Reeks | Het Comité zet op |
| Geslacht | Wijfje |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Nominale spanning | 250V |
|---|---|
| Contactmateriaal | Messing, geplateerd goud |
| Schakelaartype | Mannelijke vrouwelijke Terminals |
| Temperatuurwaaier | -40℃ aan +95℃ |
| Waterdicht tarief | IP67 |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Type | Paneel connector |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk |
| Materiaal van Huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Reeks | Het Comité zet op |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| kern | 8P8C |
| Type | Rechtstreeks; 90degree |
| Werkende temperatuur | -30°C~105°C |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
|---|---|
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |