| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
|---|---|
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Soort | Rechtstreeks; Hoek |
| Type | vrij eind; dubbele stoppen |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| M12 stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| M12 voltage | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| M12 codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Materiaal van D-SUBschakelaar | CuZn PA66 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Geslacht | Vrouwelijk mannelijk |
| Type | Afgeschermd/Onafgeschermd |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Nominale stroom | 4A |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Codering | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| IP niveau | IP68 |