| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | Vormende schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Groottetype | Een codage |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | Adapter, gevormd/paneelmontage/assemblage |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | Rj45 waterdichte aansluiting |
| kat | CAT5e/CAT6a |
| Type | Adapter, gevormde/paneelmontage/assemblage/gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | M12 naar RJ45 waterdichte connector |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C~105°C |
| Contacten | 8pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Spelden | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarnaam | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP Classificatie | IP65 |
| Geslacht | Wijfje |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Contactspeld | 12 Pin Wire To Wire |
| Verbindend Model | schroefsluiten |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Kernen | 3 4 5 8 12 17 kernen |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Geschatte stroom | 1A voor 12-polig/2A voor 8-polig/4A voor 3 4 5 17-polig |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12-polig/60V voor 5-polig/250V voor 3 4 17-polig |