| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | mannetje/wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Pin | Speld 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Codering | A B D-codering |
| Type | Gevormd |
| Nominale stroom | 1.5A;2A;3A;4A |
| Nominale spanning | 30V 60V |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sluitensysteem | Schroef |
| Toepassing | Ethernet |
| Type | Het Comité zet/Gevormd/Assemblage op |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
|---|---|
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Nominale stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Pool | 3 4 5 8 12 17 polen |
| Type | het paneel zet/Assemblage/gevormde kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Polen | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 reeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Temperatuurclassificatie | -20℃ aan 80℃ |
| aantal contacten | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |