| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M16 de kabel van de assemblageschakelaar |
| Merknaam | Rigoal Connector |
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 M23 |
|---|---|
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Se |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Naam van het product | 8 pin waterdichte gevormde stekker met kabel M12 aansluiting |
|---|---|
| Modelnummer | M12 waterdicht aansluiting met 8 pinnen |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Contacten van aantal | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Modelnummer | M16 |
|---|---|
| Omringende temperatur | -25℃~+85℃ |
| Voltageclassificatie | 250 V Ac/Dc |
| Toepassing | Macht |
| Lichaamsrichtlijn | Rechtstreeks |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | 30v |
| Schakelaartype | M16 Assemblagestop |
| IP Classificatie | IP67 |
| ModelNumber | M16 stop |
| Certificaat | CE, ROHS, CCC, ISO9001 |
|---|---|
| Kabelspecificatie | 0.15mm2 ~ 0,2 mm2 /26 ~24AWG |
| Het weerstaan van voltage (AC.V) 1minu | 1000V |
| Het werk Temperatuur | -40°C~80°C |
| Contactweerstand | <30m> |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |
| Afgietsel | Polycarbonaat |
|---|---|
| Contactmateriaal | Fosfoorbrons |
| contactplateren | 50 microngoud |
| Werkende Temperatuur | – 40°C aan +70°C |
| Het koppelen Cycli | 1.000 Volgzame cycli |