| Schakelaargrootte | D-Sub |
|---|---|
| Aantal Contacten | 9pins |
| Contactgeslacht | Wijfje |
| Assemblagestijl | Gebiedsinstallatie |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Contacten | 3 4pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Geslacht | Wijfje |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sluitensysteem | Schroef |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Productnaam | M12 of de Schakelaar van de Solenoïdewaarde C |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantalspeld | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Gecodeerd | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y gecodeerd |
| Type | Gevormd/zet het Comité/Assemblage/GLB op |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR of douane |
| Contactmanier | Schroef/Solder/PCB/With-vlecht |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Kern | kern 3 4 5 6 8 12 17 |
| Kabelmaterialen | Poort5e/gate 6e/Custom verzoek |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| Speld | 8 speld |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
|---|---|
| Contactplateren | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Code | Een Code |
|---|---|
| Speld | speld 5 8 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |