| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Normale Temperatur | -10℃~+80℃ |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Kabelstop |
| Resistan isolatie | ≥100MΩ |
| Norm | CEI 130-9 |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Modelnummer | M8 zet het Comité van assemblagepcb Schakelaar op |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M8 A die speld 3 4 5 6 8 coderen mannelijke assemblageschakelaar |
| Contacten | 3,4pins zijn beschikbaar |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Type | De Schakelaar van M16circualr |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Mechanische verrichting | > 500 het koppelen cycli |
| Hogere temperatuur | + 85 °C |
| Naam | M16 8 Pin Connector |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP67 |
| spelden | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| TYPE | Assemblage |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16, het vierkante paneel van M16 zet schakelaar op |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Certificaat | ISO9001/CE/ROHS/IP68 |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |