| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| schakelaarnaam | M16 zet het paneel schakelaar op |
|---|---|
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24pins |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9Pins |
| Verbindingstype | m12 aan D-Sub |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Soldeersel |
| spelden | 4p, 3P, 2P, 2pin 3pin 4pin |
|---|---|
| Nominale spanning | 500/300V |
| Kleur | Zwart |
| TEMPERATUURwaaier | -40~+105℃ |
| Kabeldiameter | ≤9mm |
| spelden | 8pin |
|---|---|
| aantal contacten | 2 - speld 24 |
| Geschatte Stroom | 3 - 10 A |
| Kabellengte | Gebaseerd op het verzoek van de klant |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Pins | 19 pin |
|---|---|
| Contact Resistance | ≤5MΩ |
| Seal / O-ring | FKM or NBR |
| Product Name | Rigoal M23 Connector Male/Female 19-pin 623T flanged signal IP67 Waterproof assembly panel mount connector |
| Insulation Resistance | ≥ 100M Ω |