| aantal contacten | 3/4/5/6/8 Speld |
|---|---|
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Beëindiging | Schroef-verbinding/het Solderen |
| Productnaam | 3/4/5/6/8 Cirkel de Schakelaarkabel van M8 |
| Toepassing | Industrieel en Automative |
| Productnaam | M12-aansluiting |
|---|---|
| Type | Het Comité zet op |
| spelden | 4pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| spelden | 19P |
| Waterdicht Tarief | IP67 |
| Geschatte Stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Toepassing | Automobiel |
|---|---|
| spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 4PIN |
| Toepassing | ruimte, automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 de Schakelaar van Gebiedswireable |
| Sollicitatie | Automobiel |
| Codering | A / B / C / D / K / L / X / S / T-code |
| oriëntatie | Rechte / rechte hoek |
| Specificaties van de draad | 28AWG-14AWG |
|---|---|
| Isolatieweerstand | >1000MΩ |
| Alternatief | LEMO PKG, ODU G5 |
| Code | A / B code |
| Tussenvoegsel | TPU+GF |