| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Netwerk / Audio & Video / Ethernet |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Product Name | Waterdichte M12 naar RJ45 Kabelconnector |
| Kleur | Blauw, Groen, Zwart of OEM-kleur |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geslacht | Male-female |
|---|---|
| Beveiliging | Niet-beschermd |
| Type | Middelgroot Voltage, DIN |
| Beschermd | Beschikbaar |
| Certificaat | IP67 |
| Huidige rating | 15A/20A/30A/50A |
|---|---|
| Connector-formaat | Op maat |
| Schakelaarkleur | Zwart/Wit/Grijs |
| Toepassing | Buiten binnen |
| Materiaal | Koper/Messing/Roestvrij staal |
| Productnaam | M12 zet het paneel op |
|---|---|
| Type | Het Comité zet op |
| Polen | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Material | CuZn,TPU |
|---|---|
| Customization | Yes |
| Rated Voltage | 250V |
| Type | ADAPTER |
| Gender | Female/male |
| Rated Voltage | 250V |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Type | ADAPTER |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Pin | 4 pin |