| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -30°C~105°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Reeks | Het Comité zet op |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| kern | 8P8C |
| Type | Rechtstreeks; 90degree |
| Werkende temperatuur | -30°C~105°C |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| connector vorm | Ronde/Vierkant |
|---|---|
| Schakelaarkleur | Zwart/Wit/Grijs |
| Draadmeter | 14-10AWG |
| IP-classificatie | IP67/IP68 |
| Kabellengte | Op maat |
| Poles | 8pins |
|---|---|
| Number Of Contacts | 2-5 |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Certifications | CE, RoHS |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
|---|---|
| Geschatte stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Type | 2 + PE; 3 + PE |
| Codage | Omdat c-code |
| Kern | 8P8C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP68; IP67 |
| Norm | Cat5e; Cat6a |
| Reeks | Het Comité zet op |
| Geslacht | Wijfje |
| Voltageclassificatie | 250V/600V |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 15A/20A/30A/50A |
| connector vorm | Ronde/Vierkant |
| Oppervlaktebehandeling | Geplateerd vernikkeld/Gouden |
| Draadmaat | 14-10AWG |
| Geslacht | Vrouwelijk / mannelijk |
|---|---|
| Type connector | Paneelbevestiging |
| Aantal pinnen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Afsluiting van het solderen |
| Vergrendelingsmechanisme | Voor/achter bevestigd |