| Productnaam | M8 5 PIN Rear Lock Flange Connector |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Productnaam | M8 3 de Waterdichte Schakelaar van PIN Board Rear Mounted Flange |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Connector-formaat | Aangepast |
|---|---|
| Draadmaat | 14-10AWG |
| connector vorm | Ronde/Vierkant |
| Schakelaartype | Stop/Contactdoos |
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Het beschermen | V.N.-alaibable |
| IP graad | IP67 |
| Contactmanier | Schroef |
| Grootte | M8 |
| Type | Gevormd |
|---|---|
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| kern | 8P8C |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Geslacht | Vrouwelijk |
|---|---|
| Code | A/B/D codering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 3/4 pin: 4a, 5pin: 3a, 6pin: 2a, 8pin: 1.5a |
| Oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12X-8P |
| Sollicitatie | Stroom |
| pinnen | 8P |
| Waterdicht tarief | IP67 |
| connector vorm | Ronde/Vierkant |
|---|---|
| Connector-formaat | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Geplateerd vernikkeld/Gouden |
| Huidige rating | 15A/20A/30A/50A |
| Draadmeter | 14-10AWG |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 7/8 assemblage |
| Toepassing | Audio & Video |
| Nominale spanning | 300V |
| IP Graad | ip67 |