| Productnaam | M16 zet het paneel schakelaar op |
|---|---|
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 8pins |
| Schakelaarontwerp | M12 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | PCB |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Nominale spanning | 60V |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 paneelschakelaar |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 4pins |
| Type | UCU-reeks |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Contacten | 4pins |
| Contactdiameter | Φ1x4 |
| Type | De Schakelaar van M16circualr |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Mechanische verrichting | > 500 het koppelen cycli |
| Hogere temperatuur | + 85 °C |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | K20 reeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Geslacht | Mannetje, Male&Female |
| Use | COMPUTER |
|---|---|
| Material | PVC |
| Color | Customizable |
| Type2 | Waterproof Connector |
| Rated current | 1.5A |