| Type connector | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpennen | 3 4 5 6 8 12 17 pin |
| Contactmanier | Schroef |
| Type | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Contactpersonen | 3 4 5 6 8 12 17 pin |
| Contactmanier | Schroef |
| IP -graad | IP67/IP68 |
| Omringende Temperat | 20 - 40℃~+80℃ |
|---|---|
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd goud |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Beveiliging | Niet beschikbaar |
| Temperatuurwaaier | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Materiaal | PA66 nylon UL94V-0 |
| classificatie | 110V / 5A |
| Geslacht | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P |
|---|---|
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Toepassing | macht |
|---|---|
| spelden | 19P |
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Geschatte stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Toepassing | automobiel/automatisering/industry/LED enz. |
|---|---|
| Spelden | 8P |
| Tussenvoegselhuisvesting | NYLON66 + GF |
| Verbindingstype | PCB zetten op |
| sleutelwoorden | M12 PCB-Schakelaar |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |