| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen duurzaamheid | ≥500 |
| Shape | Angle / Straight |
|---|---|
| Type | Shielded /Unshielded |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Flexible | connectors for on-site assembly,extremely high winding and unwinding strength |
| Applications | Sensors, actuators, encoders, motors, industrial cameras, ships and other equipment, Factory automation process control, Packaging label printing equipment, Fieldbus: DeviceNet, CANopen, Profibus, Ethernet, Ship electronics NMEA 2000, rail transit, Industr |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | M8 schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | lassen |
| Draadmaat | 24 |
| Kabeluitlaat | 3,5 - 5,0mm |
| Bovengrens temperatuur | 85°C |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan D-Sub |
| Schakelaar | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
|---|---|
| Type | DIN |
| Beëindiging | Het solderen |
| Modelnummer | vrouwelijke solenoïdeklep |
| Toepassing | Automobiel |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 6pins |
| Type | beschermde schakelaar |
| IP graad | IP68 |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Omgevingstemperatuur | 20 - 40℃~+80℃ |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Productnaam | M12-aansluiting |
|---|---|
| Type | het voorpaneel zet op |
| spelden | 5pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Het koppelen cyclus | >500times |