| Partnermodel | sp21 |
|---|---|
| Aantal contact | 5P |
| Kabel buitendiameter | 710mm |
| Geschatte stroom (A) | 5A |
| Contactdiameter | 1.0*5 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 2 speld |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Kernen | 2,3,4,5,7,9,12pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 3Pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 3Pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 5pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | Weipu21 assemblageschakelaar |
| Shell Material | Shcollmateriaal |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand: V-0 |
| Pin Material | Messing met gouden plateren |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+85℃ |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | SP13 |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, Sensor, Automotion |
| Contactmateriaal | Messing met Geplateerd Goud |
| Beëindiging | Schroef/soldeersel/golfplaat |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |