| Contacten | 5pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Type | PS21 assemblage aan paneelschakelaar |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | SP 11/13/17/21/29 Reeks |
| Toepassing | Andere |
| Merknaam | Rigoal |
| Type | Draad |
| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 2,3,4,5,6,8,12 spelden |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | degreee 260 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Certificering | CE ROHs |
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand |
| Contacten | 6 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 5 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaartype | SP21 reeks |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | Een Code |
| Polen | 8pins |
| De draad holt uit | AWG24-AWG26 |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| Aantal contact | 2p |
|---|---|
| Kabel buitendiameter | 712MM |
| Geschatte stroom (A) | 5A |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Nominale spanning (AC.V) | 500V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5, M8, M12 |
| Sollicitatie | Automobiel/Sensor/Elektromateriaal |
| Productnaam | M12 maak kabelschakelaar waterdicht |
| oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek/rechtstreeks aan Rechte hoek/y-Type |
| Partnermodel | sp21 |
|---|---|
| Aantal contact | 5p |
| Kabel buitendiameter | 712mm |
| Geschatte stroom (A) | 5A, 3A |
| Beëindiging | Soldeersel |