| Kernen | 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP niveau | IP68 |
| Shell Material | PC, Nylon66, brandweerstand: V-0 |
| Contacten | 5 spelden |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Assemblageschakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Shell Material | Shcollmateriaal |
| Contacten | 3 Polen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipu 17 schakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke en mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | soldeersel |
| Draadmaat | 0,34 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 22 24 26 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Type | Adapter |
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Polen | 2pin 3pin 4pin 5pin 6pin 7pin 8pin 9pin |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 3A, 5A, 13A |
| tariefvoltage | 250V |
| IP classificatie | IP68 |
| Tempereturewaaier | -25°C~+85°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Huisvestingsmateriaal | PA66 |
| Kabelmateriaal | Pvc |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 5 |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Assemblageschakelaar |
| Schakelaartype | Schroef |