| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | degreee 260 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Certificering | CE ROHs |
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Kabel buitendiameter | 712mm |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Nominale spanning (AC.V) | 500V |
| Testvoltage (AC.V) 1MIN | 1500V |
| Couoing | ingepaste koppeling |
| spelden | 2p 3p 4p 5p 6p 7p 8p 12p 14p 19p 24p |
|---|---|
| Koppeling | Ingepaste koppeling |
| Shell Materials | De zinklegeringen met nikelplated |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Geslacht | mannetje en wijfje, mannetje en wijfje |
| Contactspeld | speld 5 |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Geschat IP | IP67 |
| Toepassing | Industrieel, Mobiel Automatiseringsmateriaal |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Contactspeld | 4 speld |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Contacten | 2,3,4,5,6,7,9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel/Schroef |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipu 17 schakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 3P |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |