| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | -20℃~+85℃ |
| Duurzaamheid (de Stop/sluit af) | 500 keer |
| Waterdicht Niveau | IP68 |
| Speldenwaaier | 3 speld |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | degreee 260 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Temperatuurwaaier | -40~+105 |
| Certificering | CE,ROHS,ISO |
| Pinnen | 3P |
|---|---|
| Type | Adapter |
| Aantal kernen | kern drie |
| Sollicitatie | Stroom |
| Geslacht | Vrouwelijk |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 2 speld |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Contacten | 2,3,4,5,7,9,12pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | De schakelaar van Weipusp |
| Beëindiging | Schroef |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 5 pinnen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van Bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Polen | 6 spelden |
|---|---|
| Opbrengsgeslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Beëindiging | Ingepast |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS mensentemperatuur 260° |
| Contacten | 5pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | SP21 het paneel zet schakelaar op |
| Shell Material | Shcollmateriaal |
| Contacten | 2,3,4,5a, 5B, 5C, 6,7,9,12pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel/Schroef |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |