| Modelnummer | M12 y-type schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Speld | 4 5 6pin |
| Omgevingstemperatuur | -20℃ ~ +80℃ |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |
| Schakelaartype | M5 zet het paneel schakelaar op |
|---|---|
| Contacten | 3p 4p |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Verbindingstype | Verbindingstype het Comité zet/Schroeftype het Soldeerseltype op |
|---|---|
| aantal contacten | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |
| Beëindiging | Soldering/PCB |
| Schakelaarontwerp | M8 schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8P8C |
| Omgevingstemperatuur | -20°C~+80°C |
| Schakelaarcontacten | Fosfoorbrons met geplateerd goud |
| Productnaam | De Cirkelbasis van de solenoïdewaarde een Type |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Schakelaargeslacht | Vrouwelijk Mannetje |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Koppelen | Koppeling met schroefdraad |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Shell-materiaal | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500 keer |
| Materiaal invoegen | PA66+%30GF |