| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Modelnummer | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
| Geschat IP | IP65 |
| Schakelaarontwerp | PCB-Schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| OD kabel | 0,25 mm ² |
| Draadmaat | AWG 24 of 26 |
| Kabeljasje | Pvc of PUR |
| Schakelaargeslacht | Vrouwelijk Mannetje |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Functie | Maak waterdicht |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Productnaam | M19 Schakelaar |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Contacten | 8poles |
| Type | gebiedsassemblage |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Contacten | speld 14 |
| Verbindend Model | schroefsluiten |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5, M8, M12 |
| Sollicitatie | Automobiel/Sensor/Elektromateriaal |
| Productnaam | M12 maak kabelschakelaar waterdicht |
| oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek/rechtstreeks aan Rechte hoek/y-Type |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | feale aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan D-Sub |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaaraantal | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| spelden | 8pins |
| Kleur | zwart |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Productgeslacht | Wijfje en mannetje |
| Polen | 2P |
| Type | gebiedsassemblage |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |