| Contacten | 8pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Polen | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP niveau | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Spelden | 8pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarnaam | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP Classificatie | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Productnaam | De C van de de Waardeschakelaar van de assemblagesolenoïde |
|---|---|
| Type | DIN43650C |
| Vorm | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Naam van het product | Waterdichte Cirkel de Schakelaarkabel van M12 |
|---|---|
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Aantal Contacten | 2-17 speld |
| Nominale spanning | 30-250V |
| Gender | Female |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Type | DIN |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | het vierkante paneel zet op |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Shell Material | Koper/Zink |
| Schakelaarontwerp | m12 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,34 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 22 |
| Contacten | 5pins |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke en mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | soldeersel |
| Draadmaat | 0,34 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 22 24 26 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Certificaat | CE/ROHS/REACH |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PVC/PUR |
| Opzettend Type | Staight, de Elleboog van de 90 Graad Rechte hoek |
| Draadlengte | pas aan |
| Leidermateriaal | BRASS/GOLD |