| Polen | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 en DIN 43650 |
| Beëindiging | Schroef |
| IP Classificatie | IP65 |
| Huisvestingsmateriaal | PA |
| Modelnummer | M5 |
|---|---|
| spelden | 4p |
| Geslacht | Wijfje |
| Type | kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Type | DIN43650A basis |
|---|---|
| Het aan de grond zetten | Het standaard aan de grond zetten |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Huisvestingsmateriaal | PA+GF |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Contactspeld | 12 Pin Wire To Wire |
| Verbindend Model | schroefsluiten |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 paneelschakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Type | L20 maak schakelaar waterdicht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Contacten | 3Pins |
| Materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| IP Classificatie | IP68 |
| Productnaam | De Vierkante Basis van de solenoïdewaarde |
|---|---|
| Type | DIN43650A basis |
| Het aan de grond zetten | Het standaard aan de grond zetten |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Norm | DIN EN175301-830-A |