| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Modelnummer | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
| Toepassing | Industrieel |
| Schakelaargeslacht | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | Vrouwelijke en Mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24AWG |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Productnaam | T Type Kabel van de Machts de Waterdichte Schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Schakelaargeslacht | Vrouwelijk Mannetje |
| Contactspeld | 3 Pin Wire To Wire |
| Kleur | zwart |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Modelnummer | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
| Geschat IP | IP65 |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Contacten | 6P |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Schakelaarontwerp | M8 schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | lassen |
| Draadmaat | 24 |
| Kabeluitlaat | 3,5 - 5,0mm |
| Bovengrens temperatuur | 85°C |