| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 4pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Schakelaartype | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Polen | 4p |
| verbind type | m12 aan D-Sub |
| Temperatuurwaaier | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Materiaal | PA66 nylon UL94V-0 |
| classificatie | 110V / 5A |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M16 de kabel van de assemblageschakelaar |
| Merknaam | Rigoal Connector |
| Nominale spanning | 60V |
|---|---|
| Contactdrager | Zwart TPU+GF, |
| Schroefnoot | Messing, vernikkeld CNC, |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Over--vormt | TPU |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | DIN43650A |
| Toepassing | Industrieel |
| Productnaam | m12 kabelschakelaar aan de schakelaar van de solenoïdeklep DIN43650A |
| Beëindiging | het vormen |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |