| Schakelaargeslacht | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaaraantal | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| spelden | 8pins |
| Type | gebiedsassemblage |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Contacten | 4pins |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Teperaturewaaier | -25℃-+85℃ |
| Naam | 6 Pin Way Waterproof Electrical Wire-Schakelaarstop |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Schakelaargeslacht | Vrouwelijk Mannetje |
| Contacten | 6pins |
| Type | gebiedsassemblage |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan D-Sub |