| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 3Pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Schakelaartype | M5 zet het paneel conenctor op |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Oosters | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Schakelaar | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
|---|---|
| Type | DIN |
| Beëindiging | Het solderen |
| Modelnummer | vrouwelijke solenoïdeklep |
| Toepassing | Automobiel |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Verbindingstype | m12 aan D-Sub |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Type | L20 maak schakelaar waterdicht |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Contacten | 2pins |
| Materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| Waterdicht Niveau | IP67 |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | D-submannetje aan m12-wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leider Structure | 32x0.1 mm |
| Contacten | 5pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Schakelaartype | Schroef |
| Geschat IP | IP67 |
| Toepassing | Industrieel, Mobiel Automatiseringsmateriaal |
| Geschatte Temperatuur | -40°C ~ + 80°C |
|---|---|
| Draadmaat | 0.14mm2 (AWG 26) |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤6mΩ |
| Contactenplateren | Au (Goud) |