| Sollicitatie | Automobiel |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 1,5A, 3A, 4A, 1,5-4A |
| Nominale spanning | 60V, 30-60V |
| Geslacht | Man/vrouw |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 4pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Pins No. | 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | ABDXS |
| Kabelawg | 26AWG -22AWG /Custom |
| Contact opnemen | AU (goudplating) |
| Verbindingsmateriaal | CuZn,TPU of PVC |
| Kern | 8P8C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP68; IP67 |
| Norm | Cat5e; Cat6a |
| Reeks | Het Comité zet op |
| Geslacht | Wijfje |
| Sollicitatie | Automobiel |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 1,5A, 3A, 4A, 1,5-4A |
| Nominale spanning | 60V, 30-60V |
| Geslacht | Mannelijk |