| Modelnummer | M5 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Type | vormende schakelaarkabel |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Polen | 5P |
| Sluitensysteem | schroef 7/8“ - 16UNF |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | D-submannetje aan m12-wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leider Structure | 32x0.1 mm |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12p/2A voor 8p/4A voor 3 4 5 17p |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12p/60V voor 5p/250V voor 3 4 17p |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Contacten | 2pins |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Type | Gevormde kabel |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Kabellengte | 20cm; 30cm; douane |
| Pins No. | 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | ABDXS |
| Kabelawg | 26AWG -22AWG /Custom |
| Contact opnemen | AU (goudplating) |
| Verbindingsmateriaal | CuZn,TPU of PVC |
| Schakelaartype | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Polen | 4p |
| verbind type | m12 aan D-Sub |
| Type | Gevormd |
|---|---|
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| kern | 8P8C |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |