| Contacten van aantal | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten | 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipu 13 17 21series |
| IP Graad | IP68 |
| contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Comité de diameter van het gatenknipsel | 13mm |
| Contacten | 3Pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Afgietsel | Polycarbonaat |
|---|---|
| Contactmateriaal | Fosfoorbrons |
| contactplateren | 50 microngoud |
| Werkende Temperatuur | – 40°C aan +70°C |
| Het koppelen Cycli | 1.000 Volgzame cycli |
| Schakelaartype | RJ45 aan m12 |
|---|---|
| Productgeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 1.5A |
| Voltageclassificatie | 30V ac, 42V gelijkstroom |
| Prestaties | KAT 5e |
| Polen | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten | 3P |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Schakelaar | 7/8“ schakelaar |
|---|---|
| Draadmaat (AWG) | 16 |
| Type | Assemblage |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contacten | 3+PE |