| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 4pins |
| Type | UCU-reeks |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Verbindingstype | m12 aan D-Sub |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Soldeersel |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 7pins |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Gecodeerd | OMDAT C D X GECODEERD T S L M T Y |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Vorm | 90 graad/180 graad |
| Product | USB 2,0 |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4pins |
| Geschatte Stroom | 1.5A |
| Geslacht | Wijfje |
| Schakelaargrootte | D-Sub |
|---|---|
| Aantal Contacten | 9pins |
| Contactgeslacht | Wijfje |
| Assemblagestijl | Gebiedsinstallatie |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9Pins |
| Verbindingstype | m12 aan D-Sub |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Kernen | 3 4 5 8 12 17 kernen |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Geschatte stroom | 1A voor 12-polig/2A voor 8-polig/4A voor 3 4 5 17-polig |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12-polig/60V voor 5-polig/250V voor 3 4 17-polig |