| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 6pins |
| Type | beschermde schakelaar |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Geslacht | Vrouwelijk mannelijk |
| Type | Afgeschermd/Onafgeschermd |
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
|---|---|
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Nominale stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Waterdichte kwaliteit | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Verbindingswijze | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Geslacht | Man vrouw |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 paneelschakelaar |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Nominale stroom | 4A |
| Codering | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Contactbeplating | Au (gouden plateren) |
| Materiaal connector | Pvc of PUR |
| Pin | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Man vrouw |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |