| Kabelspecificatie | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 spelden |
| Geschatte Stroom | 1.5A |
| Brandbaarheidsclassificatie | UL94-V0 |
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Type | Voorslot; Achterslot |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Reeks | Het Comité zet op |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| kern | 8P8C |
| Type | Rechtstreeks; 90degree |
| Werkende temperatuur | -30°C~105°C |
| Polen | 6 spelden |
|---|---|
| Opbrengsgeslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Beëindiging | Ingepast |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS mensentemperatuur 260° |
| Speld | 8 speld |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Speld | speld 5 8 |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Codering | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Soldeer/Pcb/Met draad |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | Metaal; Plastiek |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Materiaal van huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU |
| Manier | 3 4 5 8 12 17 manieren |
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
|---|---|
| Code | OMDAT DE CODE VAN C D S T X |
| Geslacht | Mannetje; Wijfje |
| Huidig | 4A |
| Voltage | 250V |