| Contacten | 6 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
|---|---|
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Soort | Rechtstreeks; Hoek |
| Type | vrij eind; dubbele stoppen |
| Code | Een Code |
|---|---|
| Speld | speld 5 8 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Kabelspecificatie (mm) | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 spelden |
| Brandbaarheidsclassificatie | UL94-V0 |
| Kopernaalden | Kopershell |
| Contacten | 2 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | Het Comité zet op |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Type | Metaal; Plastiek |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Productnaam | m12-connector voor paneelmontage |
|---|---|
| Norm | CEI |
| Toepassing | Automobiel |
| Gecodeerd | OMDAT GECODEERD C D S T X |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |