| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan D-Sub |
| Speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
|---|---|
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |
| Koppel | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Werkende Temperatuur | -40°C~85°C |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP65 |
| Polen | 3Pins |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Productnaam | M12 of de Schakelaar van de Solenoïdewaarde C |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | Vormende schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Groottetype | Een codage |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | het paneel zet schakelaar op |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Contactaantallen | 5pins |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | het paneel zet schakelaar op |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Contactaantallen | 5pins |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | Assemblageschakelaar |
| IP Classificatie | IP67 |
| Polen | 4pins |