| Contacten | 8pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Type | 2PE; 3PE |
|---|---|
| GROOTTE | Omdat c-grootte |
| Reeks | Basis; stop; gevormde kabel |
| Werkende Temperatuur | -30°C~120°C |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | SCHROEF |
| Geslacht | Male-female |
|---|---|
| Beveiliging | Niet-beschermd |
| Type | Middelgroot Voltage, DIN |
| Beschermd | Beschikbaar |
| Certificaat | IP67 |
| Geslacht | Male-Female |
|---|---|
| Beveiliging | Niet-beschermd |
| Type | Middelgroot Voltage, DIN |
| Beschermd | Beschikbaar |
| Certificaat | IP67 |
| Polen | 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| schakelaarnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | gevormde schakelaar |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Contacten | 5p |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contacten | 5pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| contactplateren | Sn (tin) |
| Toepassing | Automobiel, Industrieel |
|---|---|
| Materiaal | pvc of tpu |
| Schakelaartype | M12 aan klep |
| Spelden | 3 4 5 6 8 12pin |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |