| kern | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Code | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Graad van bescherming | IP68; IP67 |
| Spelden | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarnaam | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP Classificatie | IP65 |
| Geslacht | Wijfje |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 Vormend aan solenoïde klepb schakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Productnaam | De Cirkelbasis van de solenoïdewaarde een Type |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | feale aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan D-Sub |
| Modeltype | M5 vormende schakelaar |
|---|---|
| Polen | 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |