| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5,M8,M12 |
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B / D / K / L / X / S / T-code |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Contacten | 3 4pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Geslacht | Wijfje |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Type | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Geschatte stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Aantal spelden | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning (V) | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Contacten | 5 pinnen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van Bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 5 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaartype | SP21 reeks |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 3 Polen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipu 17 schakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |